Mühendis kadromuz ve distribütörlükten gelen tecrübemiz ile distribütör, bayi, son kullanıcı ve marka temsilcileri arasında geçen, özellikle lisans yenileme süreçlerinin gözlemlenmesiyle belirlenen; eksiklerin giderilmesi ve süreçlerin çok daha pratik, verimli hale gelmesi hedefi ile tasarlanan lisansyenileme.com plaformu 2018 yılında çalışmalarına başlanmış; marka, distribütör ve bayi konumlarında bulunan bilişim sektöründen önde gelen bir çok firmadan gelen yorum ve geri bildirimler de dikkate alınarak geliştirilmiş bir projedir.

Misyonumuz


Bilişim sektöründe distribütör, bayi ve marka konumundaki firmaların lisans yenileme süreçlerini olabildiğince pratik, verimli ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilmesi LY’ nin öncelikli amaçlarındandır. Ek olarak LY, sektördeki lisans yenileme süreçlerindeki etik değerleri de korumayı amaçlamaktadır.

Nasıl mı?


Lisanslı ürün içeriki proje satışını gerçekleştirmiş firmaların, ileride gerçekleşecek lisans yenileme süreçlerinde aktif rol oynayabilmesi ancak doğru takip ve zamanında müdahaleler ile gerçekleşebilmektedir. LY bu amaçta firmalara gerekli altyapıyı sağlayarak, satışı gerçekleştirmiş olan firmaların lisans yenileme süreçlerinde kendi haklarını koruyarak, edinilmiş hakları üzerinden rekabet yapılma riskini ortadan kaldırmalarını sağlamaktadır.

Vizyonumuz:


LY titizlik ile geliştirilmiş ve gelişme eğrisinden ödün vermeyen bir çalışma sürecinin ürünüdür. Geşilme süreçlerinde sunulacak çözümlerde de memnuniyet ve verimlilik misyonlarımızdan taviz vermeyerek ilerlemek en büyük temennimizdir.

Lisansyenileme.com

19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 144 Kat: 2 Kadıköy / İstanbul

0216 888 10 84

info@lisansyenileme.com


Kurumsal

İletişim

  • Kayıt Ol
  • Çözüm Ortağı Olun
  • Bize Ulaşın
EnglishTürkçe